فراخوان پذیرش سرارزیابان و کارشناسان فنی برای تیم‌های ارزیابی پژوهشکده سیستم‌های مدیریت کیفیت و بازرسی

اشتراک گذاری

پژوهشکده سیستم‌های مدیریت کیفیت و بازرسی پژوهشگاه استاندارد برای جذب سرارزیاب، ارزیاب و کارشناس فنی اقدام به انتشار فراخوان نموده است. متن فراخوان منتشر شده بر روی سایت این پژوهشکده به شرح زیر است:

 

پژوهشکده سیستم‌های مدیریت کیفیت و بازرسی پژوهشگاه استاندارد در نظر دارد از کارشناسان متخصص در قالب سرارزیاب، ارزیاب و کارشناس فنی برای تیم‌های ارزیابی این پژوهشکده در زمینه های زیر دعوت به همکاری نماید:

۱- ارزیابی آزمایشگاه‌های همکار استان مطابق روش اجرایی ۲۰۸/۱۱۱/ر برگرفته از استاندارد ملی ۱۷۰۲۵، در زمینه‌های مکانیک و فلزشناسی، برق و الکترونیک، خودرو و نیرو محرکه، ساختمانی و معدنی، بسته‌بندی و سلولزی، نساجی و چرم، مهندسی پزشکی و غذایی و کشاورزی
۲- ارزیابی آزمایشگاه‌های آزمون و کالیبراسیون مطابق استاندارد ISIRI/ISO/IEC 17025
۳- ارزیابی نهادهای صدور گواهینامه مطابق استانداردINSO/ISO/IEC 17021
۴- ارزیابی نهادهای بازرسی مطابق استاندارد INSO/ISO/IEC 17020
۵- ارزیابی آزمایشگاه‌های تشخیص طبی INSO/ISO 15189
۶- ارزیابی جایزه ملی کیفیت بر اساس مدل INQA

شرایط همکاری:

– داشتن حداقل مدرک کارشناسی
– حداقل دو سال سابقه کار مرتبط آزمایشگاهی (کارشناس فنی)
– تسلط به آزمون‌ها مطابق با استانداردهای مربوطه (کارشناس فنی)
– تسلط به استانداردهای سیستم های مدیریت کیفیت فوق الذکر (سرارزیاب) و دانش مرتبط با ارزیابی انطباق و ممیزی

خواهشمند است در صورت تمایل به همکاری در زمینه های مذکور، فرم پیوست را تکمیل نموده و به آدرس ایمیل ARZYABI@QMSI.IR و یا از طریق نمابر به شماره ۴۴۶۲۲۰۲۶-۰۲۱ ارسال نمایید. تقاضا می شود در عنوان ایمیل یا فکس، موضوع همکاری مشخص شود.
دعوت به همکاری در ارزیابی آزمایشگاه ها بصورت موردی و طبق اعلام قبلی خواهد بود. برای آشنایی بیشتر با روند ارزیابی آزمایشگاه ها می توانید به سایت WWW.QMSI.IR مراجعه نمایید.
حداکثر زمان ارسال مدارک برای این فراخوان پایان اردیبهشت ماه ۹۶ خواهد بود.

دانلود فرم فراخوان جذب سرارزیاب، ارزیاب و کارشناس فنی

dastmardi

اين سایت با هدف اشاعه مفاهیم مدیریت كیفیت در زمینه ارائه خدمات آزمايشگاهی و ترويج استانداردهای رایج در اين خصوص نظیر ISO/IEC 17025, ISO 15189 ایجاد شده است. خوانندگان عزيز، سعي می شود در این سایت اطلاعات تخصصی و بروز در زمینه‌های سيستم‌های مدیریت كیفیت در مراكز آزمايشگاهی، استانداردهای بین‌المللی ارائه خدمات آزمايشگاهی، ارزيابی و محاسبه عدم قطعیت اندازه گیری، نمونه‌برداری پذيرشی، كالیبراسیون تجهیزات اندازه‌گیری، طراحی آزمایش‌ها، اعتباربخشی روش‌های آزمون و تضمین كیفیت نتایج آزمون ارائه شود. اميدوارم با همكاري شما عزيزان و علاقه‌مندان، يك پايگاه اطلاعاتي مفيد و معتبر براي علاقمندان بحت مديريت كيفيت در مراكز آزمايشگاهي در ايران ايجاد شود. لذا از ارسال نظرات ، پيشنهادات و مطالب علمي و فني خود دريغ نكرده و به غني‌تر كردن اين سایت براي استفاده كارشناسان و علاقمندان كمك نماييد. بديهي است مطالب و نظرات به اسم ارسال كننده درج خواهد شد.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. باسلام واحترام
    چگونه کیفیت را میتوان سنجید وقتی هنوز مرجع ملی کشور در اعتباردهی آن شبهه وارد است.به عبارتی آموزش استاندارد دلیلی بر استانداردشدن نخواهد شد تا در سطح ملی گریدبندی آزمایشگاه ها بر اساس صحت ودقت مشخص گردد لذا هم اکنون بیشترین ایتفاده از استاندارد کسب وکار آموزش و کالیبراسیون به نام اشتغال آفرینی در حوزه استاندارد قابل تامل ایت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *