برگزاری دوره آموزشی ممیزی داخلی مراکز آزمایشگاهی مبتنی بر استاندارد ISO/IEC 17025 در شرکت ایران ترانسفو

اشتراک گذاری

 

دوره آموزشی ممیزی داخلی مراکز آزمایشگاهی مبتنی بر استاندارد ISO/IEC 17025 برای کارکنان آزمایشگاه‌های شرکت ایران ترانسفو به مدت ۱۶ ساعت برگزار گردید.

محل برگزاری دوره: زنجان – شرکت ایران ترانسفو
تاریخ برگزاری دوره: 26 و ۲۷ دی ماه ۱۳۹۷

مدرس دوره: دکتر دستمردی

 

سرفصل ارائه شده در این دوره آموزشی:

۱- اصطلاحات و تعاریف ممیزی مطابق با ISO 19011:2018

۲- انواع عدم‌انطباق‌ها در ارزیابی مطابق با ILAC G03

۳- الزامات مدیریتی استاندارد ISO/IEC 17025

۴- الزامات فنی استاندارد ISO/IEC 17025

۵- رهنمودهای برای انجام ارزیابی مطابق با استاندارد ISO 19011:2018

۶- منابع و مراجع

۷- کارگاه‌های آموزشی ممیزی داخلی در مراکز آزمایشگاهی

 

هماهنگی برای برگزاری دوره‌ آموزش ممیزی داخلی:

جهت هماهنگی برای برگزاری دوره‌ “دوره آموزشی ممیزی داخلی مراکز آزمایشگاهی مبتنی بر استاندارد ISO/IEC 17025” می‌توانید با ما تماس بگیرید.

dastmardi

اين سایت با هدف اشاعه مفاهیم مدیریت كیفیت در زمینه ارائه خدمات آزمايشگاهی و ترويج استانداردهای رایج در اين خصوص نظیر ISO/IEC 17025, ISO 15189 ایجاد شده است. خوانندگان عزيز، سعي می شود در این سایت اطلاعات تخصصی و بروز در زمینه‌های سيستم‌های مدیریت كیفیت در مراكز آزمايشگاهی، استانداردهای بین‌المللی ارائه خدمات آزمايشگاهی، ارزيابی و محاسبه عدم قطعیت اندازه گیری، نمونه‌برداری پذيرشی، كالیبراسیون تجهیزات اندازه‌گیری، طراحی آزمایش‌ها، اعتباربخشی روش‌های آزمون و تضمین كیفیت نتایج آزمون ارائه شود. اميدوارم با همكاري شما عزيزان و علاقه‌مندان، يك پايگاه اطلاعاتي مفيد و معتبر براي علاقمندان بحت مديريت كيفيت در مراكز آزمايشگاهي در ايران ايجاد شود. لذا از ارسال نظرات ، پيشنهادات و مطالب علمي و فني خود دريغ نكرده و به غني‌تر كردن اين سایت براي استفاده كارشناسان و علاقمندان كمك نماييد. بديهي است مطالب و نظرات به اسم ارسال كننده درج خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.