ارزش‌های بنیادی آکادمی دکتر دستمردی

نوآوری و کیفیت خدمات موتور رشد و پیشرفت تیم مشاوره ما در این سال‌ها بوده است. ما اعتقاد داریم که “کیفیت پلی است به سوی رضایت مشتریان” و “اصلی‌ترین عامل اندازه‌گیری کیفیت، رضایت مشتریان است” بر این اساس شما می‌توانید با تمامی مراکز و سازمان‌هایی که تیم مشاوره ما به آنها همکاری داشته‌اند، تماس بگیرید و در خصوص کیفیت خدمات ما و رضایت آنها از خدمات آموزشی و مشاوره‌ای ارائه شده در خصوص پیاده‌سازی سیستم مدیریت پرس‌وجو نمایید. رضایت مشتریان و درصد بالای پروژه موفق ما اتفاقی نیست بلکه حاصل تعهد و تلاش هوشمندانه است.


وب سایت آکادمی دکتر دستمردی

این سایت با هدف اشاعه مفاهیم مدیریت کیفیت در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی و ترویج استانداردهای رایج در این خصوص نظیر ISO/IEC 17025, ISO 15189 ایجاد شده است.

خوانندگان عزیز، سعی می شود در این سایت اطلاعات تخصصی و به روز در زمینه‌های سیستم‌های مدیریت کیفیت در مراکز آزمایشگاهی، استانداردهای بین‌المللی ارائه خدمات آزمایشگاهی، ارزیابی و محاسبه عدم قطعیت اندازه گیری، نمونه‌برداری پذیرشی، کالیبراسیون تجهیزات اندازه‌گیری، طراحی آزمایش‌ها، اعتباربخشی روش‌های آزمون و تضمین کیفیت نتایج آزمون ارائه شود.
امیدوارم با همکاری شما عزیزان و علاقه‌مندان، یک پایگاه اطلاعاتی مفید و معتبر برای علاقمندان بحت مدیریت کیفیت در مراکز آزمایشگاهی در ایران ایجاد شود. لذا از ارسال نظرات، پیشنهادات و مطالب علمی و فنی خود دریغ نکرده و به غنی‌تر کردن این سایت برای استفاده کارشناسان و علاقمندان کمک نمایید. بدیهی است مطالب و نظرات به اسم ارسال کننده درج خواهد شد.

 


 پروفایل مدیر آکادمی:

 
 
مشخصات فردی
نام: مصطفی دستمردی
تاریخ تولد: ۱۹ آذر ۱۳۶۱
جنسیت: مرد – متاهل
محل سکونت: ایران – تهران
مشخصات تماس
ایمیل: [email protected]
شناسه Yahoo: mdastmardi
شناسه Gmail: dastmardi
تلفن: ۰۹۱۲۵۴۴۶۰۴۵
تحصیلات
سطح تحصیلات:  دکتری
رشته تحصیلی: مهندسی صنایع
محل تحصیل: دانشگاه خوارزمی