نرم افزار و استانداردهای مربوط به طرح‌های نمونه‌برداری

اشتراک گذاری
برای دریافت استانداردهای نمونه برداری پذیرشی بر روی نام آنها کلیک کنید.

استانداردهای نمونه برداری برای مشخصه های وصفی

ATTRIBUTE PLANS

MIL-STD-105E (1989) → Cancelled 2/27/1995
 
استانداردهای نمونه برداری برای مشخصه های کمی

VARIABLE PLANS

MIL-STD-414 (1968)  →Cancelled 2/2/1999

ATTRIBUTE & VARIABLE

(MIL-STD-1916 (1996
screen
برای دانلود نرم افزار نمونه برداری پذیرشی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

هماهنگی برای برگزاری دوره‌های آموزشی

 جهت هماهنگی برای برگزاری دوره‌ آموزشی نمونه برداری پذیرشی با استفاده از نرم افزارهای Minitab و ASP 2 با شماره همراه مدیریت پایگاه ۰۹۱۲۵۴۴۶۰۴۵ (مصطفی دستمردی) تماس حاصل نمایید.
 

dastmardi

اين سایت با هدف اشاعه مفاهیم مدیریت كیفیت در زمینه ارائه خدمات آزمايشگاهی و ترويج استانداردهای رایج در اين خصوص نظیر ISO/IEC 17025, ISO 15189 ایجاد شده است. خوانندگان عزيز، سعي می شود در این سایت اطلاعات تخصصی و بروز در زمینه‌های سيستم‌های مدیریت كیفیت در مراكز آزمايشگاهی، استانداردهای بین‌المللی ارائه خدمات آزمايشگاهی، ارزيابی و محاسبه عدم قطعیت اندازه گیری، نمونه‌برداری پذيرشی، كالیبراسیون تجهیزات اندازه‌گیری، طراحی آزمایش‌ها، اعتباربخشی روش‌های آزمون و تضمین كیفیت نتایج آزمون ارائه شود. اميدوارم با همكاري شما عزيزان و علاقه‌مندان، يك پايگاه اطلاعاتي مفيد و معتبر براي علاقمندان بحت مديريت كيفيت در مراكز آزمايشگاهي در ايران ايجاد شود. لذا از ارسال نظرات ، پيشنهادات و مطالب علمي و فني خود دريغ نكرده و به غني‌تر كردن اين سایت براي استفاده كارشناسان و علاقمندان كمك نماييد. بديهي است مطالب و نظرات به اسم ارسال كننده درج خواهد شد.

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. روح الله کرمی گفت:

    با سلام خدمت جناب آقای دکتر دستمردی، میخواستم بپرسم نسخه ترجمه شده استاندارد نمونه برداری MIL-STD-1916 تو آرشیو جنابعالی موجود هست و امان اخذ کردن از شما وجود داره؟
    با احترام،«کرمی»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.