برگزاری دوره آموزشی طراحی و تجزیه و تحلیل آزمایشات

اشتراک گذاری
برگزاری دوره آموزشی طراحی و تحلیل آزمایش ها در پژوهشگاه استاندارد

برگزاری دوره آموزشی طراحی و تحلیل آزمایش ها
پژوهشگاه استاندارد ایران

مجتمع آزمایشگاهی فناوری نانو (کفا) در راستای برنامه‌های ارتقاء توانمندی‌های تخصصی و مهارتی پرسنل آزمایشگاه، دوره آموزشی طراحی و تجزیه و تحلیل آزمایشات را در دو سطح مقدماتی و پیشرفته که توسط مهندس دستمردی تدوین و ارائه شد، از تاریخ ۱۵ تا ۱۷ آذر ۱۳۹۲ در این مجتمع برگزار نمود.

هدف از برگزاری این دوره ارتقاء توانمندی‌های پرسنل در حوزه‌های زیر می‌باشد: 

  •        – طراحی و توسعه روش‌های آزمون؛
           – بررسی و ایجاد انواع طرح‌های آزمون در پروژه‌های تحقیقاتی و توسعه‌ای؛
           – بررسی، تجزیه و تحلیل و ارائه نتیجه‌گیری علمی و روش‌مند از نتایج آزمون در انواع پروژه‌های                تحقیقاتی، صنعتی، توسعه‌ای و مطالعاتی؛
           – ایجاد مهارت در استفاده از نرم‌افزارهای مرتبط با طراحی و تجزیه و تحلیل آزمایشات.

 

dastmardi

اين سایت با هدف اشاعه مفاهیم مدیریت كیفیت در زمینه ارائه خدمات آزمايشگاهی و ترويج استانداردهای رایج در اين خصوص نظیر ISO/IEC 17025, ISO 15189 ایجاد شده است. خوانندگان عزيز، سعي می شود در این سایت اطلاعات تخصصی و بروز در زمینه‌های سيستم‌های مدیریت كیفیت در مراكز آزمايشگاهی، استانداردهای بین‌المللی ارائه خدمات آزمايشگاهی، ارزيابی و محاسبه عدم قطعیت اندازه گیری، نمونه‌برداری پذيرشی، كالیبراسیون تجهیزات اندازه‌گیری، طراحی آزمایش‌ها، اعتباربخشی روش‌های آزمون و تضمین كیفیت نتایج آزمون ارائه شود. اميدوارم با همكاري شما عزيزان و علاقه‌مندان، يك پايگاه اطلاعاتي مفيد و معتبر براي علاقمندان بحت مديريت كيفيت در مراكز آزمايشگاهي در ايران ايجاد شود. لذا از ارسال نظرات ، پيشنهادات و مطالب علمي و فني خود دريغ نكرده و به غني‌تر كردن اين سایت براي استفاده كارشناسان و علاقمندان كمك نماييد. بديهي است مطالب و نظرات به اسم ارسال كننده درج خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *